Preloader images
Preloader icon

Hakkımızda

     Taşcı Emlak olarak kuruluş tarihimiz 1994 yılından günümüze gayrimenkul sektöründe elde ettiğimiz tecrübemizle , kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem vererek , izlediğimiz gayrimenkul değerlendirme yöntemimiz ve müşterilerimizin ihtiyaçları karşısında gösterdiğimiz insan odaklı problem çözme becerimizle gayirmenkul varlıklarına yön veriyoruz. 

     Şirketimiz her tip gayrimenkul alanında Ankara’nın her köşesinde, her türlü gayrimenkul yatırımının satışı, satın alınması ve kiralanması süreçlerinde size özel stratejiler geliştiriyor ve detaylı pazar bilgimiz sayesinde çağdaş, yenilikçi pazarlama metotları kullanarak müşterilerimizin gayrimenkul yatırımlarına yön veriyor, menfaatlerini korumaya yönelik tavsiyelerde bulunuyoruz.

     Şirketimize gelen projeleri disiplin ve ekip çalışmasıyla marka ve kurum altında değerlendirmek hedefimiz. Kendimize güveniyoruz, şirketimize ve değerlerimize güveniyoruz, ekibimize ve iş ortaklarımıza güveniyoruz, içinde yer aldığımız sektöre güveniyoruz.

     Bu güven geleceğimizi şekillendirecektir…

Misyonumuz

     Gayrimenkul sektöründe tüm müşterilerimize her konuda müşterine memnuniyetini maksimum seviyede esas alarak, kaliteden ve güvenden taviz vermeden, güvenli yaşam alanları kazandırmak, müşteri beklentilerini en hızlı en kazançlı şekilde karşılayarak yıllardır sürdürmüş olduğumuz varlığımızın üstüne koyarak gelişen gayrimenkul sektöründe yardımcı olmak.

Vizyonumuz

     Yarattığımız fark ve avantajlı yatırımlar ile gayrimenkul sektöründe istikrarlı, güvenilir, kazandıran ve herkesin gösterdiği tek marka olmak.

1721

Satılan Konutlar

674

Kiralanan Konutlar

159

Son Satılan

2453

Mutlu Müşteriler

Gerçekleştirdiği tüm gayrimenkul danışmanlığı ile yaşam kalitesini bir üst seviyeye çıkarmayı ve gayrimenkul yatırımlarımlarına yön vermeyi hedefleyen Taşcı Emlak, kalitenin, güvenin adresi olmaya devam ediyor.

Bizi Arayın

Adres: Cumhuriyet Mah. Çarşı Cami Dükkanları No:23 Polatlı/Ankara, 06910
Telefon:  (0312) 623 18 65
                 (0312) 623 06 38 
                 
E-Mail: tasci_emlak@hotmail.com

+90 312 623 18 65

Haber Bültenimize Abone Ol

©Copyright 2020 designed by brktsc-fkerem

Login

Register

terms & conditions